Bailey Miniature edison screw E10 t9x23 12V 120ma 1.45W C-2V - E23012120
Artikelnummer: 26704269 | Fabrikantnummer: E23012120 | EAN: 8714681024324
Omschrijving
E10 T9X23 12V 120mA 1.45W C-2V
Het productnummer van de fabrikant is E23012120. Het EAN nummer is 8714681024324. Het interne artikelnummer is 26704269.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI Miniatuur E10 Buis 9x23mm 12V 120mA 0.12A 1.45W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 120 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.45 - 1.45 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniature edison screw E10 t9x23 12V 120ma 1.45W C-2V
Artikelnummer: 26704269
Fabrikantnummer: E23012120
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.