Bailey Miniature edison screw E14/17 t13x30 6V 5W C-2R - E30006850
Artikelnummer: 24086502 | Fabrikantnummer: E30006850 | EAN: 8714681029121
Het productnummer van de fabrikant is E30006850. Het EAN nummer is 8714681029121. Het interne artikelnummer is 24086502.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 13 mm |
| Nom. stroom | 850 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 24086502
Fabrikantnummer: E30006850