Bailey Miniature festoon S6 Festoon 6x24 12V 100ma 1.2W - S62412100
Artikelnummer: 26613857 | Fabrikantnummer: S62412100 | EAN: 8714681138021
Het productnummer van de fabrikant is S62412100. Het EAN nummer is 8714681138021. Het interne artikelnummer is 26613857.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 100 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 6 mm |
| Voet | S6 |
| Totale lengte | 24 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.2 - 1.2 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 26613857
Fabrikantnummer: S62412100