Bailey Miniature festoon S6 Festoon 6x24 12V 250ma 3W - S62412250
Artikelnummer: 24172820 | Fabrikantnummer: S62412250 | EAN: 8714681138083
Het productnummer van de fabrikant is S62412250. Het EAN nummer is 8714681138083. Het interne artikelnummer is 24172820.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 250 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 6 mm |
| Voet | S6 |
| Totale lengte | 24 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 24172820
Fabrikantnummer: S62412250