Bailey Miniature festoon S6 Festoon 6x24 28V 70ma 2W - S62428070
Artikelnummer: 26613860 | Fabrikantnummer: S62428070 | EAN: 8714681138137
Het productnummer van de fabrikant is S62428070. Het EAN nummer is 8714681138137. Het interne artikelnummer is 26613860.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 6 mm |
| Voet | S6 |
| Nom. stroom | 70 mA |
| Totale lengte | 24 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 28 - 28 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 26613860
Fabrikantnummer: S62428070