Bailey Miniature festoon S8.5 festoon 15x44 36V 3W - S84536003
Artikelnummer: 23383120 | Fabrikantnummer: S84536003 | EAN: 8714681142110
Het productnummer van de fabrikant is S84536003. Het EAN nummer is 8714681142110. Het interne artikelnummer is 23383120.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Nom. stroom | 83 mA |
| Totale lengte | 44 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | S8,5 |
| Diameter | 15 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 36 - 36 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23383120
Fabrikantnummer: S84536003