Bailey Miniature LED Led E5/8 T1 3/4 wit 24V-28V ac/DC - 145826
Artikelnummer: 23748912 | Fabrikantnummer: 145826 | EAN: 8714681458266
Het productnummer van de fabrikant is 145826. Het EAN nummer is 8714681458266. Het interne artikelnummer is 23748912.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Diameter | 6 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Nom. stroom | 15 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Voet | E5/8 |
| Technologie | LED |
| Lichtstroom | 4 lm |
| Lampspanning | 24 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.42 - 0.42 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23748912
Fabrikantnummer: 145826