Bailey Miniature LED Led Ba9s t10x25 ho 24V-28V ac/DC 0.4W 25LM wit - 146537
Artikelnummer: 25660152 | Fabrikantnummer: 146537 | EAN: 8714681465370
Het productnummer van de fabrikant is 146537. Het EAN nummer is 8714681465370. Het interne artikelnummer is 25660152.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Voet | BA9s |
| Totale lengte | 25 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Lichtstroom | 25 lm |
| Nom. stroom | 16 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | LED |
| Lampspanning | 24 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 25660152
Fabrikantnummer: 146537