Bailey Miniature LED Led Torch P13.5S 11x30 1.2V-9V 1W 90LM 6500K - 144539
Artikelnummer: 23438888 | Fabrikantnummer: 144539 | EAN: 8714681445396
Het productnummer van de fabrikant is 144539. Het EAN nummer is 8714681445396. Het interne artikelnummer is 23438888.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Nom. stroom | 300 mA |
| Kleur | Overig |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 30 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Lichtstroom | 80 lm |
| Diameter | 11 mm |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Voet | P13,5s |
| Technologie | LED |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Lampspanning | 1 - 9 V |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23438888
Fabrikantnummer: 144539