Bailey Miniature telephone Esb 6x23 24V 40ma C-2F - T2324040
Artikelnummer: 23765159 | Fabrikantnummer: T2324040 | EAN: 8714681148211
Het productnummer van de fabrikant is T2324040. Het EAN nummer is 8714681148211. Het interne artikelnummer is 23765159.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 8000 h |
| Technologie | Gloeilamp |
| Diameter | 6.5 mm |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Voet | ESB |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.96 - 0.96 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |