Bailey Miniature torch P13.5S torch PR8 1.9V 650ma - PR0190650
Artikelnummer: 23765165 | Fabrikantnummer: PR0190650 | EAN: 8714681132562
Het productnummer van de fabrikant is PR0190650. Het EAN nummer is 8714681132562. Het interne artikelnummer is 23765165.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature torch
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Halogeen | Nee |
| Xenon | Nee |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Voet | P13,5s |
| Lampvorm | Olijfvormig |
| Technologie | Gloeilamp |
| Nom. stroom | 650 mA |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10 h |
| Lampspanning | 1.9 - 1.9 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Lampvermogen | 1.24 - 1.24 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23765165
Fabrikantnummer: PR0190650