Bailey Halogeen reflectorlamp cover gu4 2800K 10W - HC301201030
Artikelnummer: 20064089 | Fabrikantnummer: HC301201030 | EAN: 8714681070697
Het productnummer van de fabrikant is HC301201030. Het EAN nummer is 8714681070697. Het interne artikelnummer is 20064089.
Kleurtemperatuur
BEE MR11 GU4 12V 10W 30° Helder 2000u 35x35mm Laagvolt halogeen reflectorlamp
| Klasse |
Laagvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 10 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Stralingshoek | 30 ° |
| Diameter | 35 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 10 kWh |
| Voet | GU4 |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 35 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Coolbeam | Nee |
| Neodymium | Nee |
| Frontglas | Ja |
| Type reflector | Dichroide gecoat glas |
| ANSI | Overig |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | MR11 |
| Kleur | Kleurloos |
| Categorieën |
Gu4 lampvoet
Halogeenlampen Lichtbronnen |
Bailey TOPO Topo Mighty transformator 12V ac 0-105W / led 0-70W dim
Artikelnummer: 23645997
Fabrikantnummer: 145685
Bailey TOPO Topo Mini transformator 12V ac 0-50W / led 0-30W dim
Artikelnummer: 23646004
Fabrikantnummer: 145683
Bailey TOPO Topo Jerry transformator 12V ac 0-70W / led 0-45W dim
Artikelnummer: 23646005
Fabrikantnummer: 145684
Artikelnummer: 20064089
Fabrikantnummer: HC301201030