Bailey Halogeen reflectorlamp gu5,3 2600K 20W - HC502802036
Artikelnummer: 12872254 | Fabrikantnummer: HC502802036 | EAN: 8714681073506
Het productnummer van de fabrikant is HC502802036. Het EAN nummer is 8714681073506. Het interne artikelnummer is 12872254.
Kleurtemperatuur
BEE MR16 GU5.3 28V 20W 36° Helder 2000u 50.67x45mm Laagvolt halogeen reflectorlamp
| Klasse |
Laagvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 20 W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 20 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | GU5,3 |
| Totale lengte | 45 mm |
| Stralingshoek | 36 ° |
| Kleurtemperatuur | 2600 K |
| Xenon | Nee |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Coolbeam | Nee |
| Neodymium | Nee |
| Frontglas | Ja |
| Diameter | 50.67 mm |
| Type reflector | Dichroide gecoat glas |
| ANSI | Overig |
| Lampspanning | 28 - 28 V |
| Lampaanduiding | MR16 |
| Kleur | Kleurloos |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |