Bailey Gu4 halogeen reflectorlamp 2900K 20W 12V kleurloos 25MM - HC201202030
Artikelnummer: 22727174 | Fabrikantnummer: HC201202030 | EAN: 8714681070550
Omschrijving
Bailey laagvolt halogeenreflectorlamp
Het productnummer van de fabrikant is HC201202030. Het EAN nummer is 8714681070550. Het interne artikelnummer is 22727174.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Spots worden voornamelijk gebruikt om vanuit plafond of wand gericht licht te geven.
BEE MR8 GU4 12V 20W 26° Helder 2000u 800cd 25x25mm Laagvolt halogeen reflectorlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE MR8 GU4 12V 20W 26° Helder 2000u 800cd 25x25mm Laagvolt halogeen reflectorlamp
| Klasse |
Laagvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 20 W |
| Diameter | 25 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 20 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 25 mm |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Stralingshoek | 30 ° |
| Voet | GU4 |
| Lichtsterkte | 800 cd |
| Xenon | Nee |
| UV-bescherming | Ja |
| Type reflector | Overig |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Coolbeam | Nee |
| Neodymium | Nee |
| Frontglas | Ja |
| ANSI | Overig |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | MR8 |
| Kleur | Kleurloos |
| Categorieën |
Gu4 lampvoet
Halogeenlampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Gu4 halogeen reflectorlamp 2900K 20W 12V kleurloos 25MM
Artikelnummer: 22727174
Fabrikantnummer: HC201202030