Bailey Navigation led e27 100-240V ac/DC 10W 6500K approved - 143970
Artikelnummer: 23267383 | Fabrikantnummer: 143970 | EAN: 8714681439708
Het productnummer van de fabrikant is 143970. Het EAN nummer is 8714681439708. Het interne artikelnummer is 23267383.
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Marine LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Totale lengte | 115 mm |
| Diameter | 29 mm |
| Lichtstroom | 1300 lm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Ja |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 10 W |
| Technologie | LED |
| Specifieke lichtstroom lamp | 130 lm/W |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Lampspanning | 100 - 240 V |
| Stroomsterkte | 0.1 A |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23267383
Fabrikantnummer: 143970