Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp P13,5S 3,6V gloeilamp - PK0360800
Artikelnummer: 20846691 | Fabrikantnummer: PK0360800 | EAN: 8714681132340
Het productnummer van de fabrikant is PK0360800. Het EAN nummer is 8714681132340. Het interne artikelnummer is 20846691.
Kleurtemperatuur
BAI Zaklamp Krypton P13.5s Olive 11x30mm 3.6V 800mA 0.8A 2.88W Helder 15h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature torch
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 800 mA |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Halogeen | Ja |
| Xenon | Ja |
| Krypton | Ja |
| Voet | P13,5s |
| Lampvorm | Olijfvormig |
| Technologie | Gloeilamp |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15 h |
| Lampspanning | 3.6 - 3.6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 2.88 - 2.88 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846691
Fabrikantnummer: PK0360800