Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp P13,5S 6V gloeilamp - PK0600500
Artikelnummer: 20065328 | Fabrikantnummer: PK0600500 | EAN: 8714681132425
Het productnummer van de fabrikant is PK0600500. Het EAN nummer is 8714681132425. Het interne artikelnummer is 20065328.
Kleurtemperatuur
BEE Zaklamp Krypton P13.5s Olive 11x30mm 6V 500mA 0.5A 3W Helder 39.5lm 15h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature torch
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 500 mA |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Halogeen | Ja |
| Xenon | Ja |
| Krypton | Ja |
| Voet | P13,5s |
| Lampvorm | Olijfvormig |
| Technologie | Gloeilamp |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15 h |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Lichtstroom | 39.5 lm |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20065328
Fabrikantnummer: PK0600500