Bailey P13.5S krypton KPR104 2.2V 470ma - PK0220470
Artikelnummer: 20065316 | Fabrikantnummer: PK0220470 | EAN: 8714681132289
Het productnummer van de fabrikant is PK0220470. Het EAN nummer is 8714681132289. Het interne artikelnummer is 20065316.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur KPR104 Krypton P13.5s Olive 11x30mm 2.2V 470mA 0.47A 1.03W Helder 7lm 15h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
BAI Zaklamp KPR104 Krypton P13.5s Olive 11x30mm 2.2V 470mA 0.47A 1.03W Helder 7lm 15h C-2R
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature torch
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Halogeen | Ja |
| Xenon | Ja |
| Krypton | Ja |
| Voet | P13,5s |
| Lichtstroom | 7 lm |
| Lampvorm | Olijfvormig |
| Technologie | Gloeilamp |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15 h |
| Nom. stroom | 470 mA |
| Lampspanning | 2.2 - 2.2 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 1.03 - 1.03 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |