Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp KPR112 P13,5S 7,2V gloeilamp - PK0720750
Artikelnummer: 21033471 | Fabrikantnummer: PK0720750 | EAN: 8714681132449
Het productnummer van de fabrikant is PK0720750. Het EAN nummer is 8714681132449. Het interne artikelnummer is 21033471.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature torch
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Halogeen | Ja |
| Xenon | Ja |
| Krypton | Ja |
| Voet | P13,5s |
| Lampvorm | Olijfvormig |
| Nom. stroom | 750 mA |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 7.2 - 7.2 V |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20 h |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 5.4 - 5.4 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033471
Fabrikantnummer: PK0720750