Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp fakkel P13,5S 2,38V gloeilamp - PR0238500
Artikelnummer: 20065337 | Fabrikantnummer: PR0238500 | EAN: 8714681132609
Het productnummer van de fabrikant is PR0238500. Het EAN nummer is 8714681132609. Het interne artikelnummer is 20065337.
Kleurtemperatuur
BEE Zaklamp PR2 P13.5s Zaklamp 11x30mm 2.38V 500mA 0.5A 1.19W Helder 15h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature torch
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 500 mA |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Halogeen | Nee |
| Xenon | Nee |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Voet | P13,5s |
| Lampvorm | Olijfvormig |
| Technologie | Gloeilamp |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15 h |
| Lampspanning | 2.38 - 2.38 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 1.19 - 1.19 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20065337
Fabrikantnummer: PR0238500