Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp fakkel P13,5S 3,6V gloeilamp - PR0360500
Artikelnummer: 20065343 | Fabrikantnummer: PR0360500 | EAN: 8714681132678
Het productnummer van de fabrikant is PR0360500. Het EAN nummer is 8714681132678. Het interne artikelnummer is 20065343.
Kleurtemperatuur
BEE Zaklamp PR3 P13.5s Zaklamp 11x30mm 3.6V 500mA 0.5A 1.8W Helder 15h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature torch
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 500 mA |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Halogeen | Nee |
| Xenon | Nee |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Voet | P13,5s |
| Lampvorm | Olijfvormig |
| Technologie | Gloeilamp |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15 h |
| Lampspanning | 3.6 - 3.6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 1.8 - 1.8 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20065343
Fabrikantnummer: PR0360500