Bailey Par38 e27 240V 80W flood blue - RP38E240080FB
Artikelnummer: 23267398 | Fabrikantnummer: RP38E240080FB | EAN: 8714681135839
Het productnummer van de fabrikant is RP38E240080FB. Het EAN nummer is 8714681135839. Het interne artikelnummer is 23267398.
| Klasse |
Gloeilamp met reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 80 W |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Kleur | Blauw |
| Voet | E27 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Stralingshoek | 30 ° |
| Totale lengte | 136 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 80 kWh |
| Diameter | 122 mm |
| Coolbeam | Nee |
| Neodymium | Nee |
| Type reflector | Flood |
| Kleur reflector | Zilver |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Lampaanduiding | PAR38 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |