Bailey Gloeilamp B22D 60W gematteerd - G22024060F
Artikelnummer: 20495958 | Fabrikantnummer: G22024060F | EAN: 8714681055199
Het productnummer van de fabrikant is G22024060F. Het EAN nummer is 8714681055199. Het interne artikelnummer is 20495958.
BEE Laagvolt Peer A60 B22d 24V 60W Mat 60x108mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp standaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 60 W |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Meervoudig filament | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 60 kWh |
| Totale lengte | 108 mm |
| Speciale toepassing | Overig |
| Voet | B22d |
| Lichtstroom | 750 lm |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Lampaanduiding | A19 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |