Bailey Gloeilamp B22D 40W gematteerd - G22042040F
Artikelnummer: 20495951 | Fabrikantnummer: G22042040F | EAN: 8714681055298
Omschrijving
De Bailey Gloeilamp B22D 40W gematteerd staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Bailey GLS gloeilamp zonder reflector, kleurloos, diameter 60mm, 40W, lampspanning 42V, lichtstroom 460lm, voet B22d, uitvoering gematteerd, lampaanduiding A19, totale lengte 108mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, gewogen energieverbruik in 1.000 uu 40kWh, gemiddelde nom. levensduur 1000u,
Het productnummer van de fabrikant is G22042040F. Het EAN nummer is 8714681055298. Het interne artikelnummer is 20495951.
Aanvullende informatie
Bailey Laagvolt Standaard A60 B22d 42V 40W Mat 60x108mm Gloeilamp
BEE Laagvolt Peer A60 B22d 42V 40W Mat 60x108mm Gloeilamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE Laagvolt Peer A60 B22d 42V 40W Mat 60x108mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp standaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 40 W |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Meervoudig filament | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 40 kWh |
| Totale lengte | 108 mm |
| Speciale toepassing | Overig |
| Voet | B22d |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Lichtstroom | 460 lm |
| Lampspanning | 42 - 42 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Lampaanduiding | A19 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Huidige product