Bailey Incandescent LV B22D gloeilamp 700LM 60W gematteerd kleurloos 60MM - G22042060F
Artikelnummer: 20496047 | Fabrikantnummer: G22042060F | EAN: 8714681055304
Omschrijving
De Bailey Incandescent LV B22D gloeilamp 700LM 60W gematteerd kleurloos 60MM staat gelijk aan een 60W gloeilamp.
Bailey GLS gloeilamp zonder reflector, kleurloos, diameter 60mm, 60W, lampspanning 42V, lichtstroom 700lm, voet B22d, uitvoering gematteerd, lampaanduiding A19, totale lengte 108mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, gewogen energieverbruik in 1.000 uu 60kWh, gemiddelde nom. levensduur 1000u,
Het productnummer van de fabrikant is G22042060F. Het EAN nummer is 8714681055304. Het interne artikelnummer is 20496047.
Aanvullende informatie
Bailey Laagvolt Standaard A60 B22d 42V 60W Mat 60x108mm Gloeilamp
BEE Laagvolt Peer A60 B22d 42V 60W Mat 60x108mm Gloeilamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE Laagvolt Peer A60 B22d 42V 60W Mat 60x108mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp standaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 60 W |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Meervoudig filament | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 60 kWh |
| Totale lengte | 108 mm |
| Speciale toepassing | Overig |
| Voet | B22d |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Lichtstroom | 700 lm |
| Lampspanning | 42 - 42 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Lampaanduiding | A19 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Incandescent LV B22D gloeilamp 700LM 60W gematteerd kleurloos 60MM
Artikelnummer: 20496047
Fabrikantnummer: G22042060F