Bailey Pendant pendelarmatuur riga antiek 2C W K led - 141471
Artikelnummer: 21502506 | Fabrikantnummer: 141471 | EAN: 8714681414712
Omschrijving
Bailey pendelarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is 141471. Het EAN nummer is 8714681414712. Het interne artikelnummer is 21502506.
Aanvullende informatie
BAI Hanglamp Riga E27 Antiek Brons met 1.5M Textielsnoer Zwart 2x0.75mm² en Plafondkap Zwart CLII Max 60W Max. 2.5KG
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiLum E27
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamphouder | E27 |
| Slagvastheid | IK02 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Kleur behuizing | Brons |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Ophanging meegeleverd | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lengte | 77 mm |
| Diameter | 48 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Pendellengte | 1500 - 1500 mm |
| Lichtverdeler | Geen |
| Geschikt voor lampvermogen | 1 - 60 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 0.75 mm² |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Huidige product
Bailey Pendant pendelarmatuur riga antiek 2C W K led
Artikelnummer: 21502506
Fabrikantnummer: 141471