Bailey Phenolic BL T22 110V 25W C-5a - MWOP54110025
Artikelnummer: 20858501 | Fabrikantnummer: MWOP54110025 | EAN: 8714681120033
Omschrijving
25W
Phenolic BL T22 110V 25W C-5A
Aanvullende informatie BUISLAMP
Bailey Appliance Magnetron Buis Phenolic BL 110V 25W Helder 22x54mm 2000h Gloeilamp
BAI Appliance Magnetron Buis Phenolic BL 110V 25W Helder 22x54mm 2000u Gloeilamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey Specificaties
Klasse Gloeilamp buisvormig
Toon alle producten van deze klasse
Merk Bailey
Toon alle producten van Bailey
Serie Special Application
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 25 W
Schokbestendig Nee
Koelkasttoepassing Nee
Kooldraad filament Nee
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 25 kWh
Diameter 22 mm
Gemiddelde nom. levensduur 2000 h
Voet Overig
Totale lengte 54 mm
Lampspanning 110 - 110 V
Lampaanduiding Overig
Kleur Kleurloos
Geschikt voor bakoven Ja
Model Helder
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 Niet noodzakelijk
Nom. stroom 227 mA
Categorieën Gloeilampen
Lichtbronnen
Huidige product
Bailey Phenolic BL T22 110V 25W C-5a