Bailey Pigmy ba15d 26x57 50V 15W clear - SB557050015
Artikelnummer: 20846067 | Fabrikantnummer: SB557050015 | EAN: 8714681143377
Omschrijving
Voet B15d
15W
30lm
Pigmy Ba15d 26X57 50V 15W Helder
Aanvullende informatie BUISLAMP
Bailey Laagvolt Schakelbord Ba15d 50V 15W Helder 26x57mm 1000h Gloeilamp
BAI Laagvolt Schakelbord Ba15d 50V 15W Helder 26x57mm 1000u Gloeilamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey Specificaties
Klasse Gloeilamp buisvormig
Toon alle producten van deze klasse
Merk Bailey
Toon alle producten van Bailey
Serie Incandescent
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 15 W
Nom. stroom 300 mA
Schokbestendig Nee
Koelkasttoepassing Nee
Kooldraad filament Nee
Gemiddelde nom. levensduur 1000 h
Totale lengte 57 mm
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 15 kWh
Voet B15d
Diameter 26 mm
Lichtstroom 30 lm
Lampspanning 50 - 50 V
Lampaanduiding Overig
Kleur Kleurloos
Geschikt voor bakoven Nee
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 G
Model Helder
Categorieën Gloeilampen
Lichtbronnen
Huidige product
Bailey Pigmy ba15d 26x57 50V 15W clear