Bailey Pigmy e14 28x64 50V 15W clear - SE464050015
Artikelnummer: 20846366 | Fabrikantnummer: SE464050015 | EAN: 8714681145067
Omschrijving
Voet E14
15W
Pigmy E14 28X64 50V 15W Helder
Aanvullende informatie BUISLAMP
Bailey Laagvolt Schakelbord E14 50V 15W Helder 28x64mm 1000h Gloeilamp
BAI Laagvolt Schakelbord E14 50V 15W Helder 28x64mm 1000u Gloeilamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey Specificaties
Klasse Gloeilamp buisvormig
Toon alle producten van deze klasse
Merk Bailey
Toon alle producten van Bailey
Serie Incandescent
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 15 W
Nom. stroom 300 mA
Schokbestendig Nee
Koelkasttoepassing Nee
Kooldraad filament Nee
Gemiddelde nom. levensduur 1000 h
Voet E14
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 15 kWh
Diameter 28 mm
Totale lengte 64 mm
Lampspanning 50 - 50 V
Lampaanduiding Overig
Kleur Kleurloos
Geschikt voor bakoven Nee
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 G
Model Helder
Categorieën Gloeilampen
Lichtbronnen
Huidige product
Bailey Pigmy e14 28x64 50V 15W clear