Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) helder PK22S 12V - AH312100
Artikelnummer: 20846400 | Fabrikantnummer: AH312100 | EAN: 8714681002247
Het productnummer van de fabrikant is AH312100. Het EAN nummer is 8714681002247. Het interne artikelnummer is 20846400.
BAI H3 PK22s 12V 100W Helder Halogeen 11x42mm Auto koplamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Totale lengte | 42 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Technologie | Halogeenlamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Ja |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Ja |
| Voet | PK22s |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 100 W |
| Normaanduiding (ECE) | H3 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846400
Fabrikantnummer: AH312100