Bailey R7S 189MM 110-130V 750W - H189130750
Artikelnummer: 20856923 | Fabrikantnummer: H189130750 | EAN: 8714681068144
Het productnummer van de fabrikant is H189130750. Het EAN nummer is 8714681068144. Het interne artikelnummer is 20856923.
Kleurtemperatuur
Bailey Tweekneeps R7s 110-130V 750W Helder 11000lm 2000h 10x189mm Hoogvolt halogeenlamp
BEE Tweekneeps R7s 130V 750W Helder 11000lm 2000u 10x189mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 10 mm |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 189 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lichtstroom | 11000 lm |
| Lampvermogen | 750 W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 750 kWh |
| Lampspanning | 110 - 110 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |