Bailey Low voltage halogeenlamp zonder reflector RC R7S 3000K 500W - HR117028500
Artikelnummer: 20502502 | Fabrikantnummer: HR117028500 | EAN: 8714681249628
Omschrijving
Kleurtemperatuur
Warm wit 3000K
Voet R7s
500W
9000lm
Bailey laagvolt halogeenlamp z reflector, diameter 8mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, 500W, UV-bescherming, voet R7s, totale lengte 117mm, temperatuur 3000K, lampspanning 24V, uitvoering helder, axiaal filament, nom. stroom 20833mA, lichtstroom 9000lm, gemiddelde nom. levensduur 2000u,
Aanvullende informatie Bailey Tweekneeps RC R7s 24-28V 500W Helder 9000lm 2000h 8x117mm Laagvolt halogeenlamp
BEE Tweekneeps RC R7s 24-28V 500W Helder 9000lm 2000u 8x117mm Verstevigde constructie Laagvolt halogeenlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey Specificaties
Klasse Laagvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse
Merk Bailey
Toon alle producten van Bailey
Serie Halogen
Toon alle producten in deze serie
Kleurtemperatuur 3000 K
Gemiddelde nom. levensduur 2000 h
Voet R7s
Totale lengte 117 mm
Xenon Nee
Diameter 8 mm
Lampvermogen 500 W
Lichtstroom 9000 lm
UV-bescherming Ja
Infrarood coating Nee
Axiaal filament Ja
Lagedruk techniek Nee
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 500 kWh
Lampspanning 24 - 24 V
Lampaanduiding Overig
Geschikt voor bakoven Nee
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 G
Model Helder
Nom. stroom 20833 mA
Categorieën Halogeenlampen
Lichtbronnen
Huidige product
Bailey Low voltage halogeenlamp zonder reflector RC R7S 3000K 500W