Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp stijve lus mat 24V gloeilamp - SXRL4424010F
Artikelnummer: 20846661 | Fabrikantnummer: SXRL4424010F | EAN: 8714681146842
Het productnummer van de fabrikant is SXRL4424010F. Het EAN nummer is 8714681146842. Het interne artikelnummer is 20846661.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur Xenon Rigid Loop 10x44mm 24V 417mA 0.417A 10W Mat 90lm 20000u CC-8 Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Lichtstroom | 90 lm |
| Voet | Overig |
| Nom. stroom | 417 mA |
| Diameter | 10 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Totale lengte | 44 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Halogeen | Ja |
| Xenon | Ja |
| Krypton | Ja |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846661
Fabrikantnummer: SXRL4424010F