Bailey Robust led line 4x8w 5000K grey 11.5M - 141162
Artikelnummer: 21381554 | Fabrikantnummer: 141162 | EAN: 8714681411629
Omschrijving
Bailey bouwlamp
Het productnummer van de fabrikant is 141162. Het EAN nummer is 8714681411629. Het interne artikelnummer is 21381554.
Aanvullende informatie
BAI RoBust LED Line 4x8W 5000K 2720lm 240V IP54 IK09 CLII Grijs 11.5m snoer H07RN-F 2x1mm² Bouwlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Bouwlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Robust LED work
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met contactdoos | Nee |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK09 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aantal polen | 2 |
| Met statiefhouder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 5000 - 5000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 32 - 32 W |
| Max. systeemvermogen | 32 W |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Met wieltjes | Nee |
| Lengte aansluitkabel | 11.5 m |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Stroomvoorziening | Netvoeding |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.4 |
| Met bescherming | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 4 |
| Met statief | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Aansluitwijze | Aansluitsnoer met stekker |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2720 - 2720 lm |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product
Bailey Robust led line 4x8w 5000K grey 11.5M
Artikelnummer: 21381554
Fabrikantnummer: 141162
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.