Bailey RoBust LED rope 360 Robust Led rope 360° 25M 5W/M blauw ip65 - 147172
Artikelnummer: 26724267 | Fabrikantnummer: 147172 | EAN: 8714681471722
Het productnummer van de fabrikant is 147172. Het EAN nummer is 8714681471722. Het interne artikelnummer is 26724267.
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
RoBust LED rope 360
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Spanningstype | DC |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Lichtkleur | Blauw |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Zelfklevend | Nee |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Diameter | 13 mm |
| Geschikt voor dimmer | Nee |
| Kleinste buigradius | 30 mm |
| Met aansluitset | Ja |
| Aantal lichtbronnen per meter | 60 |
| Met eindstuk | Ja |
| Lengte van de enkele secties | 1000 mm |
| Lampvermogen per meter | 5 W |
| Lampspanning | 220 - 240 V |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Max. systeemvermogen | 125 W |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 15000 h |
| Totale lengte | 25 m |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Met bescherming | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Model | Slang |
| Type voeding | Netvoeding |
| Lichtstroom per voet | lm |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey RoBust LED rope 360 Voedingskabel Reserve 2a 1.5M voor led rope 360°
Artikelnummer: 25721604
Fabrikantnummer: 146766
Bailey RoBust LED rope 360 Voedingskabel Extra 2a 1.5M voor led rope 360°
Artikelnummer: 25721605
Fabrikantnummer: 146767
Bailey RoBust LED rope 360 Eindkap Voor led rope 360° 13MM
Artikelnummer: 25721611
Fabrikantnummer: 146769
Bailey RoBust LED rope 360 Montageclip Voor led rope 360° 13MM
Artikelnummer: 25721618
Fabrikantnummer: 146768
Bailey RoBust LED rope Montage Haak voor led rope en kabels
Artikelnummer: 26566606
Fabrikantnummer: 146928
Bailey RoBust LED rope 360 Voedingskabel Reserve 6a 1.5M voor led rope 360°
Artikelnummer: 26577721
Fabrikantnummer: 146912
Bailey RoBust LED rope Lege Haspel voor led ropes
Artikelnummer: 26577942
Fabrikantnummer: 146917
Artikelnummer: 26724267
Fabrikantnummer: 147172