Bailey RoBust LED rope plus Robust Led rope plus 2S 20M 13W/M 1300LM/M 6500K ip65 op haspel - 147107
Artikelnummer: 26724246 | Fabrikantnummer: 147107 | EAN: 8714681471074
Het productnummer van de fabrikant is 147107. Het EAN nummer is 8714681471074. Het interne artikelnummer is 26724246.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Robust LED rope plus
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Hoogte/diepte | 8 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Breedte | 16 mm |
| Aansluitwijze | Overig |
| Zelfklevend | Nee |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Met aansluitset | Ja |
| Met eindstuk | Ja |
| Lengte van de enkele secties | 1000 mm |
| Geschikt voor dimmer | Ja |
| Lampvermogen per meter | 13 W |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Lampspanning | 220 - 240 V |
| Totale lengte | 20 m |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 100 lm/W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 30000 h |
| Max. systeemvermogen | 300 W |
| Lichtstroom per meter | 1300 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 70 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 50 % |
| Met bescherming | Ja |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Model | Slang |
| Type voeding | Netvoeding |
| Kleinste buigradius | 68 mm |
| Lichtstroom per voet | lm |
| Aantal lichtbronnen per meter | 360 |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey RoBust LED rope Robust Led rope 2S 20M 8W/M 840LM/M 4000K ip65 op haspel
Artikelnummer: 24149000
Fabrikantnummer: 146507
Bailey RoBust LED rope plus Robust Led rope plus 25M 12W/M 1200LM/M 6500K ip65 op haspel
Artikelnummer: 25721616
Fabrikantnummer: 146803
Bailey RoBust LED rope plus Voedingskabel Reserve 5a 1.8M voor led rope plus
Artikelnummer: 25721622
Fabrikantnummer: 146804
Bailey RoBust LED rope Montageclip Met magneet voor led rope
Artikelnummer: 26566604
Fabrikantnummer: 146927
Bailey RoBust LED rope Montage Haak voor led rope en kabels
Artikelnummer: 26566606
Fabrikantnummer: 146928
Bailey RoBust LED rope Lege Haspel voor led ropes
Artikelnummer: 26577942
Fabrikantnummer: 146917
Bailey RoBust LED rope plus Noodstroomvoorziening Voor led rope plus
Artikelnummer: 26580774
Fabrikantnummer: 146948
Bailey RoBust LED rope plus Splitter 2-uitgangen (2Y) voor led rope plus
Artikelnummer: 26580776
Fabrikantnummer: 146944
Bailey RoBust LED rope plus Splitter 3-uitgangen (3Y) voor led rope plus
Artikelnummer: 26580777
Fabrikantnummer: 146945
Bailey RoBust LED rope plus Microwave Bewegingssensor voor led rope plus
Artikelnummer: 26580779
Fabrikantnummer: 146947
Bailey RoBust LED rope plus Aan/Uit schakelaar voor led rope plus
Artikelnummer: 26580781
Fabrikantnummer: 146946
Bailey RoBust LED rope Lege Trolley voor led ropes
Artikelnummer: 26647321
Fabrikantnummer: 147100
Artikelnummer: 26724246
Fabrikantnummer: 147107