Bailey Miniatuur festoon voertuiglamp (miniatuur)12v - AS72812005
Artikelnummer: 20845678 | Fabrikantnummer: AS72812005 | EAN: 8714681005897
Het productnummer van de fabrikant is AS72812005. Het EAN nummer is 8714681005897. Het interne artikelnummer is 20845678.
Bailey Festoon S7 12V 5W Helder 8x28mm Autolamp
BAI Festoon S7 8x28mm 12V 5W Helder Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 5 W |
| Voet | SV7-8 |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20845678
Fabrikantnummer: AS72812005