Bailey Miniatuur festoon indicatie- en signaleringslamp S7 24V gloeilamp - S73124002
Artikelnummer: 20065484 | Fabrikantnummer: S73124002 | EAN: 8714681139394
Het productnummer van de fabrikant is S73124002. Het EAN nummer is 8714681139394. Het interne artikelnummer is 20065484.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Soffitte S7 8x31mm 24V 80mA 0.08A 2W Helder 1000u C-6 Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 80 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Totale lengte | 31 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | S7 |
| Diameter | 8 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20065484
Fabrikantnummer: S73124002