Bailey Miniatuur festoon indicatie- en signaleringslamp S7 48V gloeilamp - S73648003
Artikelnummer: 20065514 | Fabrikantnummer: S73648003 | EAN: 8714681139783
Het productnummer van de fabrikant is S73648003. Het EAN nummer is 8714681139783. Het interne artikelnummer is 20065514.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Soffitte S7 8x36mm 48V 60mA 0.06A 3W Helder 2000u C-6 Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. stroom | 60 mA |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 36 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | S7 |
| Diameter | 8 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20065514
Fabrikantnummer: S73648003