Bailey Miniatuur festoon indicatie- en signaleringslamp S8,5 12V gloeilamp - S83012010
Artikelnummer: 20065541 | Fabrikantnummer: S83012010 | EAN: 8714681140093
Het productnummer van de fabrikant is S83012010. Het EAN nummer is 8714681140093. Het interne artikelnummer is 20065541.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur Soffitte S8.5 11x30mm 12V 833mA 0.833A 10W Helder 2000u C-6 Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 30 mm |
| Nom. stroom | 833 mA |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | S8,5 |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20065541
Fabrikantnummer: S83012010