Bailey Miniatuur festoon voertuiglamp (miniatuur) CL12V - AS83612010
Artikelnummer: 20846533 | Fabrikantnummer: AS83612010 | EAN: 8714681005965
Het productnummer van de fabrikant is AS83612010. Het EAN nummer is 8714681005965. Het interne artikelnummer is 20846533.
BAI Festoon S8.5 12V 10W Helder 11x36mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Totale lengte | 36 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 11 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 10 W |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Voet | SV8,5 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846533
Fabrikantnummer: AS83612010