Bailey Miniatuur festoon voertuiglamp (miniatuur) CL12V - AS83612005
Artikelnummer: 20342179 | Fabrikantnummer: AS83612005 | EAN: 8714681005941
Omschrijving
Bailey Miniature Festoon voertuiglamp, wit, diameter 11mm, nom. vermogen gloeidraad 1 5W, lampspanning 12V, technologie gloeilamp, ECE code C5W, voet overig, totale lengte 36mm, 1 gloeidraden, geschikt voor overige verlichting p, geschikt voor overige verlichting v
Het productnummer van de fabrikant is AS83612005. Het EAN nummer is 8714681005941. Het interne artikelnummer is 20342179.
Aanvullende informatie
Bailey Festoon S8.5 12V 5W Helder 11x36mm Autolamp
BAI Festoon S8.5 12V 5W Helder 11x36mm Autolamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Festoon S8.5 12V 5W Helder 11x36mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Totale lengte | 36 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 11 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 5 W |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Ja |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Normaanduiding (ECE) | C5W |
| Voet | SV8,5 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur festoon voertuiglamp (miniatuur) CL12V
Artikelnummer: 20342179
Fabrikantnummer: AS83612005