Bailey Miniatuur festoon indicatie- en signaleringslamp S8,5 24V gloeilamp - S83924005R
Artikelnummer: 21033272 | Fabrikantnummer: S83924005R | EAN: 8714681140611
Het productnummer van de fabrikant is S83924005R. Het EAN nummer is 8714681140611. Het interne artikelnummer is 21033272.
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. stroom | 208 mA |
| Kleur | Rood |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 39 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | S8,5 |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033272
Fabrikantnummer: S83924005R