Bailey Miniatuur festoon voertuiglamp (miniatuur)12v - AS84012010
Artikelnummer: 20845858 | Fabrikantnummer: AS84012010 | EAN: 8714681006030
Het productnummer van de fabrikant is AS84012010. Het EAN nummer is 8714681006030. Het interne artikelnummer is 20845858.
Bailey Festoon S8.5 12V 10W Helder 11x41mm Autolamp
BAI Festoon S8.5 12V 10W Helder 11x41mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 11 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 10 W |
| Totale lengte | 41 mm |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Voet | SV8,5 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20845858
Fabrikantnummer: AS84012010