Bailey Miniatuur festoon indicatie- en signaleringslamp S8,5 12V gloeilamp - S84412005Y
Artikelnummer: 20856561 | Fabrikantnummer: S84412005Y | EAN: 8714681141168
Het productnummer van de fabrikant is S84412005Y. Het EAN nummer is 8714681141168. Het interne artikelnummer is 20856561.
BAI Miniatuur Soffitte S8.5 11x44mm 12V 417mA 0.417A 5W Geel 2000u C-6 Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geel |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Nom. stroom | 417 mA |
| Totale lengte | 44 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | S8,5 |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20856561
Fabrikantnummer: S84412005Y