Bailey Miniatuur festoon indicatie- en signaleringslamp S8,5 18V gloeilamp - S84418005
Artikelnummer: 20065631 | Fabrikantnummer: S84418005 | EAN: 8714681141274
Het productnummer van de fabrikant is S84418005. Het EAN nummer is 8714681141274. Het interne artikelnummer is 20065631.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Soffitte S8.5 11x44mm 18V 278mA 0.278A 5W Helder 2000u C-6 Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 44 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | S8,5 |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 18 - 18 V |
| Nom. stroom | 278 mA |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20065631
Fabrikantnummer: S84418005