Bailey Miniature festoon voertuiglamp (miniatuur)12v - AS84112021/37
Artikelnummer: 22609396 | Fabrikantnummer: AS84112021/37 | EAN: 8714681006153
Het productnummer van de fabrikant is AS84112021/37. Het EAN nummer is 8714681006153. Het interne artikelnummer is 22609396.
BAI Festoon S8.5 12V 21W Helder 15x44mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 15 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Ja |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Ja |
| Totale lengte | 41 mm |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Voet | SV8,5 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22609396
Fabrikantnummer: AS84112021/37