Bailey Miniatuur festoon indicatie- en signaleringslamp S8,5 24V gloeilamp - S84524003
Artikelnummer: 20846529 | Fabrikantnummer: S84524003 | EAN: 8714681141908
Het productnummer van de fabrikant is S84524003. Het EAN nummer is 8714681141908. Het interne artikelnummer is 20846529.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Soffitte S8.5 15x44mm 24V 125mA 0.125A 3W Helder 2000u C-6 Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Festoon
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Nom. stroom | 125 mA |
| Totale lengte | 44 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | S8,5 |
| Diameter | 15 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846529
Fabrikantnummer: S84524003