Bailey Sealed beam CP61 Exd par64 GX16D 240V 1000W NSP halogeen - 145681
Artikelnummer: 23646001 | Fabrikantnummer: 145681 | EAN: 8714681456811
Het productnummer van de fabrikant is 145681. Het EAN nummer is 8714681456811. Het interne artikelnummer is 23646001.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Sealed beam
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Technologie | Halogeen |
| Brandstand | Willekeurig |
| Coolbeam | Nee |
| Totale lengte | 152 mm |
| Lampvermogen | 1000 W |
| Diameter | 204 mm |
| Doorsnede reflector | 204 mm |
| Voet | GX16d |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Lichtstroom | 11695 lm |
| Lichtsterkte | 250000 cd |
| Filament | Elektrode Rod-Coil |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23646001
Fabrikantnummer: 145681