Bailey Sealed beam Par56 WFL 12V 300W screw T. zwembadlamp - RP56S012300WF
Artikelnummer: 23574651 | Fabrikantnummer: RP56S012300WF | EAN: 8714681136652
Het productnummer van de fabrikant is RP56S012300WF. Het EAN nummer is 8714681136652. Het interne artikelnummer is 23574651.
| Klasse |
Gloeilamp met reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Sealed beam
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Diameter | 178 mm |
| Totale lengte | 113 mm |
| Lampvermogen | 300 W |
| Lichtsterkte | 10000 cd |
| Coolbeam | Nee |
| Neodymium | Nee |
| Kleur reflector | Zilver |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 300 kWh |
| Type reflector | Wide flood |
| Speciale toepassing | Zwembad |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Stralingshoek | 37 ° |
| Lampaanduiding | PAR56 |
| Voet | Schroefklem |
| Model | Overig |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23574651
Fabrikantnummer: RP56S012300WF